Ava Giderken Muhakkak Yanınızda Bulundurmanız Gerekenler

av malzemeleri çeşittleri

Topuklarınızdan ya da botlarınızdan hasar alırsanız, dikenli bir bitkiye dolanırsanız veya Balık Avı sırasında bıçağınızla kendinizi kestiyseniz, av çantanızda küçük bir ilk yardım çantası bulundurmalısınız. İki veya üç küçük, orta ve büyük bant, antibakteriyel krem, el temizleyici ve kaşıntı önleyici krem ​​kadar basit malzemeler içeren bir çanta hazırlayabilirsiniz. 

Yağmur Ekipmanı

Yağmur donanımınızın gerçekte nemi çekecek bir malzeme olduğundan emin olmak istersiniz. Özellikle karlı bir dağın kıyısında avlanıyorsanız katman sisteminizin ıslanma riski vardır. Hipotermi potansiyel bir problem haline gelebilir ve avınızı kısa kesmek zorunda kalabilirsiniz. Bazen, bir kanyonda yağmurun dağılmasını beklerken düzenli bir muşamba kullanabilirsiniz.

Far

Karanlıkta bir hayvanı avlamak için ellerinize ihtiyaç duyduğunuzda, iyi bir far av malzemesi ürün grupları içerisinde her zaman iyi bir kaynaktır. Daha uzun süren kullanım için uzun bir çalışma süresine sahip olanı bulun.

Acil durumlar için flaş ve SOS gibi uyarı modu ayarlarını taşımasına dikkat edin. Günümüzün farlarından bazıları o kadar hafiftir ki, onu taktığınızı veya çantanızda olduğunu bile fark etmezsiniz. Bu ve bunlar gibi bir çok av malzemesine www.onlineavmalzemeleri.com web adresinden ulaşın.

Gıda / Atıştırmalıklar

Bütün gün yürüyüş yaptığınız için oldukça acıkırsınız. Birçok avcı çantasında karışık çerez taşımaktan hoşlanır ve diğer avcılar, önceden paketlenmiş ve dondurularak kurutulmuş yiyecekleri ısıtmak için taşınabilir ocaklarından yardım alır. Taşıdığınız yükü sınırlamak istiyorsanız, karışık kuruyemiş ve yüksek kalorili protein çubukları muhtemelen almak isteyeceğiniz doyurucu şeylerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir