Poliüretan Mertek Uygulaması Ve Fiyatları

Çatı yükünü taşıması için geçmişte ahşap malzeme kullanılarak üretilen mertekler günümüzde inşaat teknolojisinin  gelişmesine bağlı olarak yük taşımayan ve sadece görsel amaçlar ile kullanılan birer malzeme haline gelmiştir. Ahşap yerine görsellik oluşturması ve eski evlerin dokusunun yaratılması için poliüretan mertekmodelleri tercih edilmekte, 10 farklı renk seçeneği ile evinizin genel konseptine kolayca uyum sağlamaktadır. Bu uygulama ile ilgili görseller için buraya tıklayınız.

Otantik dekorasyonlar yapmak isteyen iç mimarlar ve dekorasyon uzmanları tarafından yoğun şekilde kullanılanpoliüretan mertek modelleri ile evlerinizde tarihi konakların tavanları ile birebir benzeyen tavanlara sahip olabilirsiniz. Otantik bir doku oluştur5mak istenilen cafe, restoran, lokanta gibi mahallerde yoğun bir şekilde kullanılan poliüretan mertekler günümüzün vazgeçilmez dekorasyon malzemeleri arasında yer alıyor.

Tarzınıza göre açık renkleri tercih edebileceğiniz veya koyu ahşap tonları ile harika dekorasyonlara imza atabileceğiniz poliüretan mertek modelleri istediğiniz ebatlarda üretilen malzemelerdir. Evinizde yer alan mobilyaların görselliğini pekiştirmek, tarzınızı ön plana çıkarmak, cafe ve restoran gibi ticari işletmenizin çekiciliğini artırmak için kullanabileceğiniz kartonpiyer modellerinin kullanımı ekonomik olmasının yanında kolay montaj – demontaj özelliği ile de sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir