Porselen Diş Kaplama Yaptırmak

Estetik kaygıya sahip olan kişilerin dişlerinde oluşan kırılmalar, erimeler ve diş eksiklikleri için uygulanan bir tedavi yöntemi olan porselen diş tedavisi estetik bir gülüşe sahip olmak ve estetik kaygıyı ortadan kaldırmak için uygulanan bir kaplama yöntemidir.

Ağrısız ve acısız olarak yapılan bu tedavi yöntemi öncesinde diş yüzeylerinde kapsamlı bir temizlik işlemi yapılır ve dişlerinizin ihtiyacı olan kaplama tedavisi yöntemi belirlenir. Dişinizin mevcut durumuna göre porselen kaplama yapılarak estetik dişlere sahip olmanız sağlanır.

Diş ölçülerinize göre porselen yaprak diş setleri hazırlanıp, dişlerinize kaplama yapıldığı için ortalama olarak 10 – 15 yıl arasında diş hijyenine bağlı olarak estetik dişlere sahip olabilirsiniz.

Çürük dişler İçin İmplant Tedavisi

Çürüyen ve işlevini yerine getiremeyen dişler için uygulanan bir tedavi yöntemi olan implant tedavisinde diş eti ve komşu dişlerden destek alınarak titanyum vidalar ile dişleriniz destekleniyor ve işlevini yerine getirmesi sağlanıyor. Bu tedavi ile erime sürecine giren dişinin erimesi de duruyor. Bu link üzerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Titanyum vidaların yerleştirilmesi sonrasında diş yapınıza göre protez dişlerin hazırlanma süreci başlıyor. Bu süreç uygulana tedavi kapsamına göre 1 gün de sürebiliyor, 3 hafta da sürebiliyor. Bu süre zarfında size yedek protez dişler veriliyor ve dişsiz kalmanız önlenmiş oluyor.

Kullanılacak protezin türüne ve kalitesine göre ortalama 25 yıl kullanabileceğiniz protez dişlerinizde kaliteli bir marka tercihe derseniz ömür boyu da kullanabileceğiniz dişlere sahip olabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir