Yurtdışı Turları İçin Kaliteli Adres

büyük avrupa turu

2019 yazı yaklaşırken özellikle yurtdışı turu birçok kişinin tatil hayallerini süslemeye devam ediyor. Bu konuda sizin için en uygun fiyatlardan en kaliteli tur hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Özellikle Türkiye’den seyahat edecek olan tüm müşterilerimizi dünyanın en çok tercih edilen bölgelerine, hiçbir ekstra belge ve evrak masrafı çıkarmadan kampanyalarımız dahilinde turlarımıza dahil ediyoruz.

Türkiye’de gittikçe yaygınlaşan tur bünyemizde Yurtdışı Turları için özel rotalar oluşturmuş durumdayız. Özellikle Avrupa’nın birçok noktasını rahatça gezip tüm Avrupa’yı görebileceğiniz fırsat turlarımız sizin hizmetinize sunuldu. 16 gün boyunca Yunanistan, İtalya, Vatikan, İsviçre, Fransa, Hollanda, Almanya, Çekya başta olmak üzere 24 Avrupa Şehrini gezebileceğiniz, birçok kişinin rüyalarını süsleyen bu turu avruparuyasi.com aracılığı ile ayağınıza getiriyoruz.

Turlarımız kapsamında tura dahil olarak İstanbul’dan gidilecek merkez tur noktasına gidiş dönüş uçak bileti sağlanır, yolculukların tamamı Avrupa standartlarında lüks otobüsler ile yapılır, profesyonel rehberlik hizmeti ve tüm vergiler, konaklama kahvaltıları dahil ediilir.

Bununla beraber Kuzey Avrupa bölgesi yani İskandinavya Turu kapsamında oluşturduğumuz turlarımıza da katılarak Avrupa’nın kuzeyinde bulunan birçok İskandinav ülkesini görüp dünyanın çok farklı güzelliklerine şahit olabilirsiniz. Dünyanın en kültürel ve yaşanabilir bu şehirlerini görmeniz artık çok kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir